برگزاری کارگاه آموزشی بررسی ایرادات در مقالات پژوهشی حوزه هنر و صنایع

برگزاری کارگاه آموزشی بررسی ایرادات در مقالات پژوهشی حوزه هنر و صنایع

برنامه های روز سوم هفته پژوهش با کارگاه آموزشی بررسی ایرادات رایج در مقالات پژوهشی حوزه هنر و صنایع دستی آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی، این کارگاه که با تدریس حمیدرضا کاظم پور عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت، برگزار شد، به همت معاونت صنایع دستی استان تهران و به میزبانی مرکز آموزش میراث فرهنگی، ساعت ۱۰ صبح در سالن کنفرانس مرکز آغاز شد .

در ابتدای این برنامه، رضوانی معاون آموزشی و عضو هیئت علمی مرکز آموزش میراث، ضمن خوشامد گویی به اساتید و دانشجویان حاضر در نشست، به نقش پژوهش در حوزه صنایع دستی اشاره کرد و از معاونت صنایع دستی استان بابت برگزاری این کارگاه قدردانی کرد .

در ادامه این برنامه مریخی؛ معاون صنایع دستی استان تهران، در سخنانی کوتاه به برخی مسایل و آسیب های حوزه صنایع دستی اشاره کرد و از مسئولان مرکز آموزش عالی میراث برای میزبانی این کارگاه تشکر کرد .

در ادامه این کارگاه کاظم پور کارگاه آموزشی خود را با بیان تجارب علمی و پژوهشی خود آغاز کرد و با بیانی مشروح به بایسته های پژوهش در عرصه هنر و صنایع دستی پرداخت .

در پایان این کارگاه، به شرکت کنندگان، گواهی حضور در این برنامه اعطا شد .

برنامه های نوبت عصر روز سوم، با برگزاری کارگاه تحقیق چیست ؟ آغاز شد .

کارگاه آموزشی تحقیق چیست ؟ با تدریس زهرا اهری عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، ساعت ۱۳ در محل سالن کنفرانس مرکز آغاز شد .

در این کارگاه آموزشی که با استقبال خوب دانشجویان مرکز برگزار شد، اهری به پرسش های دانشجویان درباره پژوهشهای دانشجویی پاسخ داد .

در ادامه برنامه های نوبت عصر، بخش پژوهش های دانشجویی با ارائه دو پایان نامه توسط شبنم حاجی جعفری و مارال توتونچی مقدم ادامه یافت .

تاملی در اصول معماری ایرانی ( مطالعه سه نظرگاه معاصر ) عنوان پایان نامه حاجی جعفری بود که با شیوه زیبای ایشان برای دانشجویان معماری مرکز ارائه شد . عنوان پایان نامه توتونچی نیز طراحی مجموعه چند عملکردی در خیابان ولیعصر تهران بود که ارائه ایشان نیز مورد توجه و استقبال حضار قرار گرفت .

برنامه های روز سوم هفته پژوهش ساعت ۱۷ با اتمام برنامه پژوهش های دانشجویی به پایان رسید .

درباره نویسنده

پست های مرتبط

ترک یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *